facebook.gif, 2,6kB

Oferta pracy

Polska firma produkcyjna poszukuje do zatrudnienia osoby na stanowisko

PRACOWNIK DZIAłU HANDLOWEGO.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku aktywnie realizowałaby sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie handlowej firmy. Do obowiązków pracownika należałoby m.in.: prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, realizowanie planu sprzedaży, obsługa dotychczasowych klientów oraz budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, analizowanie skuteczności prowadzonych działań handlowo-marketingowych, reprezentowanie firmy na Targach i spotkaniach handlowych (wyjazdy służbowe), kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku polskim.

Wymagania:
· wykształcenie wyższe, preferowane wyższe ekonomiczne lub związane z branżą,
· mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
· umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
· sumienność, komunikatywność,
· kreatywność i samodzielność,
· dyspozycyjność dotycząca wyjazdów targowych i spotkań handlowych,
· znajomość obsługi pakietu MS Office,
· mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
· stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
· umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy po okresie próbnym,
· możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności poprzez system szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego,
· telefon służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro@polkadr.com.pl
wraz z klauzulą:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

  • przeprowadzanie spraw urzędowych
  • wypełnianie wniosków
  • pisanie listów urzędowych
  • sprawy związane z zameldowaniem, przesiedleniem, odszkodowaniem itd.
  • zakładanie i rejestracja firm
  • tłumaczenia
  • zwrot podatku