facebook.gif, 2,6kB

Oferta pracy

Zagraniczna firma produkcyjna poszukuje do zatrudnienia odpowiedniej osoby na stanowisko;

KONTROLER PRZEMYSŁOWY / SPECJALISTA DS. CONTROLINGU

Wymagania :
- Wykształcenie wyższe ekonomiczne
- Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office(w szczególności Excel i Access)
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Doświadczenie w działach rozliczenia produkcji
- Dobra znajomość aspektów księgowych i finansowych
- Dobra organizacja pracy
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
Rozliczenie produkcji, przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych, analizowanie i proponowanie działań usprawniających
Wprowadzenie danych do systemu informatycznego
Analiza kosztowa receptur i narzut produktów, poszukiwanie optymalnych rozwiązań obniżających koszty produkcji
Koordynacja inwentaryzacji miesięcznych oraz rocznych
Udział w przygotowaniu budżetów

Firma oferuje:
Pracę w międzynarodowym środowisku
Stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji
Przyjazną atmosferę
Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro@polkadr.com.pl
wraz z klauzulą:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

  • przeprowadzanie spraw urzędowych
  • wypełnianie wniosków
  • pisanie listów urzędowych
  • sprawy związane z zameldowaniem, przesiedleniem, odszkodowaniem itd.
  • zakładanie i rejestracja firm
  • tłumaczenia
  • zwrot podatku