facebook.gif, 2,6kB

Oferta pracy

Dla zagranicznej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie profili kandydatów, ogłoszeń o pracę oraz ich aktualizacja,
• Wstępna selekcja kandydatów oraz kontakt z nimi,
• Wprowadzanie nowych pracowników w strukturę firmy, ustalanie dla nich uprawnień oraz zakresu obowiązków,
• Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych pracowników, wyszukiwanie ofert szkoleniowych oraz zarządzanie budżetem na nie przeznaczonym,
• Koordynacja oceny pracowniczej w firmie,
• Wyszukiwanie i udział w targach pracy, dniach otwartych, itp.,
• Współpraca z kierownikami poszczególnych działów.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne, samodzielność i proaktywność w działaniu,
• Znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office (Excel, Word),

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży medycznej,
• Bogaty pakiet pracowniczy (nauka języka angielskiego, dofinansowanie opieki medycznej Medicover oraz kart MultiSport, imprezy firmowe).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro@polkadr.com.pl
wraz z klauzulą:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

  • przeprowadzanie spraw urzędowych
  • wypełnianie wniosków
  • pisanie listów urzędowych
  • sprawy związane z zameldowaniem, przesiedleniem, odszkodowaniem itd.
  • zakładanie i rejestracja firm
  • tłumaczenia
  • zwrot podatku