facebook.gif, 2,6kB

Oferta pracy

Brytyjska firma produkcyjna z siedzibą w Policach poszukuje do zatrudnienia kandydatów na stanowisko;

KIEROWNIK ZMIANY

Opis stanowiska

Nadzór nad pracownikami na zmianie,
Codzienne przydzielanie zadań dla zespołów produkcyjnych,
Ciągłe usprawnianie procesów produkcji z uwzględnieniem zasad polityki jakości,
Optymalizowanie kosztów produkcji,
Raportowanie wykonania planów produkcyjnych,
Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, techniczne będzie plusem,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,
Doświadczenie w kierowaniu i organizowaniu pracy ludzi na produkcji, minimum 3 lata,
Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
Gotowość do nadzorowania grupy 25-30 osób,
Znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy

Pracę w międzynarodowym środowisku,
Umowę o pracę,
Negocjowane wynagrodzenie,
Dodatki finansowe w zależności od wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro@polkadr.com.pl
wraz z klauzulą:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

  • przeprowadzanie spraw urzędowych
  • wypełnianie wniosków
  • pisanie listów urzędowych
  • sprawy związane z zameldowaniem, przesiedleniem, odszkodowaniem itd.
  • zakładanie i rejestracja firm
  • tłumaczenia
  • zwrot podatku