facebook.gif, 2,6kB

Oferta pracy

KONSERWATOR-SZCZECIN

Oczekiwania wobec kandydata:

Wykształcenie: zawodowe, średnie, inżynierskie (mechaniczne lub inne kierunkowe)
Doświadczenie min. 3 lata
Dyspozycyjność (możliwość pracy w systemie dwuzmianowym)
Zmysł techniczny, zdolności manualne
Cechy wymagane od kandydata:

Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność
Punktualność
Zakres obowiązków:

Konserwacja i proste, bieżące naprawy maszyn i urządzeń w zakładzie pod nadzorem zwierzchnika/kierownika zmiany
Oferujemy:

Firma zapewnia niezbędne szkolenie stanowiskowe
Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
System premiowy
Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Niezbędne szkolenie i możliwości rozwoju
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)